Pizza na dowóz Nowa Sól

Pizza na dowóz Nowa Sól

Pizzeria Oaza w Nowej Soli posiada salę do wynajęcia. Pomieszczenia są klimatyzowane, a w lokalu obowiązuje zakaz palenia. Organizujemy śluby, osiemnastki, jubileusze, spotkania firmowe, wynajmujemy sale na szkolenia i organizujemy wieczorki muzyczne. Nasz lokal pomieści 100 i 50 osób, co razem daje 150 osób w całej restauracji. Istnieje możliwość wynajęcia tylko jednej z nich.

Posiadamy bogaty wybór potraw w menu - począwszy od kuchni polskiej, przez węgierską po dania włoskie w tym makarony i pizze. Lokal jest w śródmieściu, w Nowej Soli przy Urzędzie Skarbowym co jest dogodną lokalizacją. Przed restauracją znajduje się spory parking. Do dyspozycji naszych gości i osób, chcących skorzystać z dobrego jedzenia w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wynajęciu restauracji na stypę. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości jest bar oraz ogródek piwny czynny w okresie wiosennym i letnim. Sale wyposażone są głośniki dobrej jakości oraz możliwość podwieszenia oświetlenia dyskotekowego - kuli świetlnej. Obszerniejsza sala dobrze sprawdza się podczas przyjęć urodzinowych gdzie można potańczyć.

Figury ogrodowe

Firma Rosłon obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jest to firma założona i prowadzona przez rodzinę, dzięki temu utrzymała się tak długi czas na polskim, jakże zmiennym

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon na terenie Nowej Soli w województwie lubuskim.

Rozwiązujemy problemy z komputerem, z systemem Windows. Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza branża to serwis komputerowy.

Jeżeli Twój notebook jest zepsuty, a system nie uruchamia się znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować Windows do nowej wersji bez usuwania danych.

Tworzymy i rozbudowujemy sieci komputerowe, w tym WiFi, konfigurujemy połączenie z internetem.

Modernizujemy i ulepszamy komputery. Chcesz by Twój leciwy komputer zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

Odzyskujemy usunięte pliki podczas formatowania dysku. Podpowiemy jak utworzyć kopię zapasową danych na nośniku zewnętrznym.

Jeżeli masz firmę zatroszczymy się o stałą opiekę informatyczną. Doradzimy jaki sprzęt wybrać, zoptymalizujemy pracę Windows, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne szkolenia z obsługi sprzętu i programów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w prosty sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw cyfrowych technologii.

Masz problem? – możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich informatyków. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas zagadką - obiecujemy je poznać. Garść porad znajdziesz na naszej stronie internetowej.