Restauracja Lublin

Restauracja Lublin

Mało kto wie, że Lublin to miasto o bogatej historii, które posiada urokliwe Stare Miasto oraz wiele miejsc wartych zobaczenia. Jeżeli nie jesteś pewny, gdzie w pięknym mieście, jakim jest Lublin warto spędzić noc lub dłuższy wypoczynek, to właśnie nam powinieneś zaufać. Z całą pewnością się nie zawiedziesz spędzając pełne radości chwile w pokojach, wchodzących w skład naszego hotelu. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji serwującej najsmaczniejsze dania kuchni polskiej. Nasze pokoje prezentują najwyższy standard.

Hotel Biesiada to nie tylko wysoki standard pokojów, ale również profesjonalna obsługa, najlepszej jakości restauracja oraz lokalizacja, umożliwiająca prosty dostęp do centrum miasta.

Lublin to miasto godne waszej uwagi, podobnie jak nasz Hotel.

Dworlwowski.pl

Dworlwowski.pl

Na drodze z Lublina do Warszawy mieści się dużo przydrożnych restauracji i hoteli. Na szczególną uwagę zasługuje jednak, mieszczący się w Bogucinie, restauracja i hotel „Dwór Lwowski”, imitujący szlachecki dworek z Kresów wschodnich. Nie sposób ominąć, umiejscowionego w pięknym otoczeniu (lasy i jeziora), budynku. Tym, co od długich już lat przyciąga tu gości, to nie tylko zapierająca dech w piersiach okolica, ale również niecodzienne menu, w którym mieszczą się oryginalne potrawy kuchni staropolskiej i wschodniej. Olbrzymie, klimatyzowane pomieszczenia o zróżnicowanej kubaturze i objętości (mieszczące od 35 do 200 ludzi), są w stanie zapewnić zorganizowanie na wysokim poziomie wszelkich imprez masowych i bankietów. „Dwór Lwowski” cieszy się niezwykłą popularnością jako miejsce, w jakim można zaplanować szykowne wesele czy udaną konferencję. Naszym gościom gwarantujemy wszelkie udogodnienia, od pysznej i zdrowej kuchni, przez komfortowe i funkcjonalne pokoje, aż po sprzęt niezbędny do przeprowadzania kursów, (projektory, ekrany, flipcharty oraz wydajne i szybkie łącze internetowe). Zapraszamy na stronę www.dworlwowski.pl/, gdzie możecie zapoznać się Państwo z naszą szczegółową ofertą.