Montaż drzwi Pabianice – vrata.pl

Montaż drzwi Pabianice - vrata.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przedsiębiorstwem Vrata, która zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi. W naszej ofercie znajdą państwo:

- drzwi wewnętrzne

- drzwi zewnętrzne z montażem

- drzwi do bloków

- dodatki do drzwi (okucia, klamki drzwiowe, zamki do drzwi)

Mamy drzwi gładkie w wersji standardowej i drzwi tłoczone. Posiadamy również dużo wzorów do drzwi w standardowej wersji, wszystkie dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowo jest możliwość zaprojektowania i wyprodukowania indywidualnego wzoru.

W naszej firmie pracują ludzie z wieloletnim stażem. Dostosowujemy montaż drzwi do twoich potrzeb.

Chcą państwo bliżej poznać naszą propozycję? Wystarczy zadzwonić i umówić się na demonstrację, nasz reprezentant przyjedzie do państwa z katalogami przykładowych drzwi oraz odpowie na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Nasze salony sprzedaży odnajdują się w Pabianicach i Bydgoszczy.

Bibuła gładka, pakowa, serwetkowa

Bibuła gładka, pakowa, serwetkowa

Firma EKO-SIM oferuje wysokiej jakości bibułę pakową w różnej gamie kolorystycznej. Do wyboru mamy bibułę gładką, karbowaną, serwetkową. Posiadamy w sprzedaży również bibułę, nadającą się do wypełniania wyrobów galanteryjnych oraz obuwniczych, także do separowania oraz pakowania delikatnych sprzętów. Jeśli stawiasz na prostotę i eko styl, możesz zdecydować się na bibułę pakową tradycyjną. Będzie ona przydatna w krawiectwie, szewstwie, sklepach odzieżowych, galanteryjnych, salonach gospodarstwa domowego i nie tylko. Przyda się również na co dzień np. do pakowania rozmaitych przedmiotów. Bibułę można wykorzystać również w projektach artystycznych, pracach plastycznych oraz technicznych. Wielorakie zastosowanie bibuły pakowej, sprawia, iż jest ona materiałem uniwersalnym, przydatnym zawsze i wszędzie.