Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Nazywam się Tomasz Wierzbicki - jestem Rzeczoznawcą majątkowym w Bydgoszczy (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum trudniącą się wyceną budynków na terenie Bydgoszczy i Torunia. Dodatkowo mam uprawnienia budowlane do kierownictwa robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Zdobyłem Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam ważne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Zawsze śledzę i sprawdzam sytuację na rynku nieruchomości.

Wejdźcie na moją wizytówkę internetową - Rzeczoznawca majątkowy Bydgoszcz

Badanie wzroku Bydgoszcz

Badanie wzroku Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na profesjonalne badanie wzroku wraz z testem ciśnienia oka, badanie testowe pod kątem zapalenia spojówki. Wysokiej jakości maszyny oraz wykwalifikowany optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również oprawki okularowe znanych projektantów. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi znanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy klienet otrzymuje zestaw na startowy. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zabarwiają się w samochodzie). Okulary progresywne już od 390zł. Niskie ceny oraz wiele promocji!

Systemy wentylacji

Systemy wentylacji

Firma SANINS istnieje na rynku ponad 10 lat. Są to dynamicznie rozwijające się firmy budowlane. Na przełomie tego czasu przygotowaliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej i komercyjnej. Dla naszych klientów zawsze jesteśmy wiarygodnym wykonawcą. Grupa działa zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Opierając nasz kapitał na wiedzy i doświadczeniu zaufanych inżynierów stworzyliśmy silny podmiot gospodarczy który jest w stanie konkurować z potężnymi firmami w swojej branży nie tylko na stopie finansowej, ale i technicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Wykonujemy prace budowlano-montażowe, projekty, świadczymy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów, ekspertyz technicznych i kosztorysów budowlanych. Zakres usług: instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, kotłownie, instalacje chłodnicze dla przemysłu, sieci cieplne. Jedna z naszych firm zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych jak też gazowych. Realizujemy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, gwarantujemy serwis. Firma dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie świadczenia przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres świadczonych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci wodociągów, przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe.

Deratyzacja Bydgoszcz

Deratyzacja Bydgoszcz

Nasz zakład wykonuje tanio oraz co równie ważne sprawnie usługi w zakresie odszczurzania, odrobaczania, dezynfekcji wody i budynków oraz fumigacji magazynów rolnych. Jesteśmy najstarszą firmą dezynfekcyjną na terenie Bydgoszczy i okolic. Nasze usługi przeprowadzamy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody chemiczne oraz fizyczne. Zajmujemy się także sprzedażą środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Dajemy gwarancję na wyjątkową skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkich szkodników - robactwa, gryzoni, os. Zwalczamy szkodniki sanitarne jak również magazynowe. Wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości, które mają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Zwalczamy gryzonie w w zakładach przemysłowych różnych branż, mieszkaniach, w pomieszczeniach magazynowych. Cena wykonanych usług zależna jest od jakości oraz ilości zużytego preparatu. Dla stałych odbiorców oferujemy korzystnych promocji oraz rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prócz tego prowadzimy również sprzedaż wielu różnych materiałów dezynfekcyjnych i deratyzacyjnych dla odbiorców indywidualnych. Dezynfekcja to działanie które ma na celu intensywne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale.

Kamizelki szkolne

Kamizelki szkolne

Produkujemy wyroby dziewiarskie. Mamy duże doświadczenie, firma powstała w 1985 roku. Od samego początku naszą specjalizację stanowią swetry. Nasze wyroby są znane i cenione tak w kraju, jak i UE. Wyróżnia je estetyczne wzornictwo i ciekawa gama kolorystyczna. Najnowsze urządzenia i maszyny oraz stosowanie wysokogatunkowej przędzy gwarantuje produkty najwyższej marki. Za każdym razem staramy się aby prezentowana oferta dostosowana była do nowoczesnych trendów w modzie odzieżowej. W asortymencie zakładu znajdują się wyroby: swetry męskie, swetry damskie, dziecinne; swetry dla policji, ochroniarzy, leśników, straży; sukienki i spódnice; swetry i kamizelki szkolne; peleryny i swetry komunijne. Zajmujemy się także produkcją pod zamówienie według wzorników dostarczonych przez zamawiającego. Włóczki, z których produkujemy nasze produkty to: wełna, bawełna, lycra, akryl i inne, w zależności od potrzeby nabywcy. Produkty oddajemy również na eksport, najczęściej do sąsiadów za zachodnią granicą. Oferujemy bardzo dobrej jakości produkty w bardzo dobrych cenach. Dla większych zamówień negocjujemy ceny. Sweter wcale nie musi pogrubiać figurę, a dodatkowo wesprze w dodaniu uroku. Sweter o kroju tuniki, obciętej pod biustem. Będzie idealny gdy chcesz ukryć swój brzuch. Dodatkowo będzie sweter gładki, w ciemniejszej tonacji. Warto dodać, że tunika o długości zakrywającej pośladki znacznie lepiej komponuje się ze spodniami o prostym kroju. Sweter z luźno opadającymi połami idealnie sprawdzi się jeśli chcesz ukryć brak wcięcia w talii. Tego typu ubiór odwróci uwagę od zbyt dużych bioder. Sweter z pionowym splotem doda sylwetce lekkości.

Skuteczna dieta – A. Muszyńska

Skuteczna dieta - A. Muszyńska

Firma Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska zapewnia kompetentne porady dietetyczne, kompleksowe podejście do Pacjenta a oprócz tego rzetelną obsługę. Niemałe doświadczenie w dietetyce, indywidualne podejście do Pacjenta i również staranny wywiad dietetyczny pozwalają na rozpisanie rzetelnego planu diety. Dieta wielokrotnie rozumiana jest jako odchudzanie, jakkolwiek nasza przedsiębiorstwo planuje przekuć to niewłaściwe postrzeganie. Zawsze podkreślamy, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na całą kondycję ciała i również samopoczucie. Gwarantujemy kompleksowe usługi, fachowość a oprócz tego indywidualne podejście do problemów każdego z pacjentów.

Dortex Odzież używana

Dortex Odzież używana

Firma sprowadza odzież używaną już od 1999 roku. Na początku prowadzenia firmy sprzedawaliśmy towar z Szwajcarii, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii. Aktualnie dostarczamy wysokiej jakości wyroby z Anglii, Irlandii, którą oferujemy na rynku polskim oraz na rynkach na wschodzie Europy. Zbiórki renomowanych fundacji takich jak Kidney Research, Air Ambulance jak też zbiórki szkolne Bag2School itp. są jednym z najlepszych jakościowo towarów które obecnie cieszą się największym wzięciem. Oferujemy odzież wyłącznie niesortowaną kładąc nacisk na satysfakcję naszego odbiorcy oraz jakość produktów. Na przestrzeni wielu lat działalności działając na terenach naszego kraju zdobyliśmy uznanie oraz zaufanie ze strony klientów. Od paru lat zasięg naszej działalności obejmuje teren całego kraju. Hurtownie odzieży - Bydgoszcz oraz Włocławek zapraszają do swoich placówek. Głównym naszym celem jest zadowolenie zamawiającego, co ma odzwierciedla się w jakości naszego towaru. Posiadamy program lojalnościowy dla stałych nabywców, którym oferujemy stałe rabaty od cen bazowych w zamian za systematyczne zamówienia! Obsługujemy zamówienia telefoniczne z Bydgoszczy oraz okolic - dojazd bezpłatny, dostawa już na kolejnego dnia. Ceny oczywiście podlegają negocjacjom.

Klinika wererynaryjna Bydgoszcz

Klinika wererynaryjna Bydgoszcz

Zapraszamy na stronę lekarzy specjalistów weterynarii w Bydgoszczy. Zapewnia wszechstronną pomoc lekarsko-weterynaryjną zwierzętom domowym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy kompletną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji doktorzy współpracują z wieloma ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonywane są wszystkie niezbędne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Specjalizujemy się między innymi w diagnostyce oraz leczeniu chorób kardiologicznych, wewnętrznych, dermatologicznych, endykrynologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, pediatrii, stomatologii, ginekologii i położnictwie oraz chirurgii kostnej i miękkiej. Posiadamy namiot tlenowy. Jest to jedno z urządzeń, które wykorzystujemy do tlenoterapii. Tlen jest lekiem. Wskazaniem do takiej terapii są choroby w przebiegu których dochodzi do niedotlenienia tkanek. Zwykle są to stany ostre, gdzie szybkie podanie tlenu ratuje życie lub jest bardzo ważnym składnikiem ogólnej terapii m.in. niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, astma kotów, obrzęk płuc, niewydolność sercowo-naczyniowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby płuc i oskrzeli. Pacjent umieszczany jest w wygodnym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej zajmuje od 10 do 60 minut, czasami kilka godzin. Namiot posiada gruby materac, matę grzewczą i adaptery zapewniające odpowiednie dawkowanie tlenu. Na życzenie właściciela zwierzęcia i za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć zwierzęciu w trakcie trwania terapii.

Bezpośrednie oferty nieruchomości

Bezpośrednie oferty nieruchomości

Portal ofert nieruchomości w szczególności działek, domów, mieszkań, pokoi oraz lokali. Całość podzielony został na dwie części: oferty bezpośrednie i ogłoszenia agencyjne. W serwisie tym można zarówno wykupić reklamę firmy zawierającej opis usług powiązanych z branżą nieruchomości, przykładowo: firmy remontowo-budowlanej, kancelarii notarialnej czy też dewelopera, sklepu oferującego sprzęt gospodarstwa domowego lub materiały budowlane. Na stronie znajduje się wyszukiwarka zaawansowana, która bardzo poprawia otrzymanie zadanych informacji dotyczących rynku nieruchomości. Serwis pracuje bez przerwy od połowy dwa tysiące szóstego roku. Przyjmowanie i publikacja ogłoszeń jest całkowicie darmowe, tylko oferty promowane są opłacane przez klienta. Opłaty są symboliczne. Ogłoszenie specjalne zapewnia szybsze i łatwiejsze odszukanie wybranej oferty na stronach portalu. Poprzez to właściciel potęguje szanse na dotarcie większej liczby ludzi zainteresowanych prezentowaną w portalu ofertą, a więc znacznie prościej może trafić w dobre ręce. Wszystkie podstrony dostosowane są do wielkości ekranu ekranów urządzeń mobilnych - co również zwiększa komfort korzystania z naszej bazy ofert. Strony portalu są podzielone na 3 podserwisy: ogłoszenia darmowe, oferty agencji oraz katalog witryn rynku nieruchomości.

Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz

Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz

Nasz gabinet stomatologiczny prowadzimy wiele lat. Przez cały czas zmierzamy do wzrostu komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasza ekipa wciąż podnosi wiedzę poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość, że poszerzanie już zdobytej wiedzy jest wręcz nieodzowne do rzetelnej pracy z klientem, korzystania ze wszystkich możliwości technicznych i nowinek w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt. W skład zespołu wchodzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to cenny czas naszych pacjentów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przybyć do gabinetu 10 minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Klientów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o dostarczenie aktualnego zdjęcia przeglądowego panoramicznego - a w razie potrzeb służymy informacją gdzie tego rodzaju zdjęcie można na miejscu zrobić. Dla najmłodszych polecamy rady higienistki stomatologicznej, która podpowie opiekunom jak zbilansować dietę dziecka, żeby zęby stały się mocne i odporne na bakterie próchnicze.