Włókna polipropylenowe do betonów

Włókna polipropylenowe do betonów

PPHU Viola wytwarza włókna polipropylenowe. W ofercie posiadamy włókna do betonów, stosowane do zbrojenia każdego rodzaju obiektów i każdego gatunku betonu. Zastosowanie włókien do betonu, bądź zaprawy ogranicza powstawanie rys skurczowych, zapewnia ochronę przed działaniem mrozu, powoduje zwiększenie wytrzymałości mechanicznej, ogranicza ścieralność , rozkruszenie, nadaje sprężystości, poprawiając trwałość betonu. Odporność chemiczna polipropylenu pozwala na stosowanie włókien również do betonu narażonego na kontakt z agresywnymi czynnika. Produkujemy włókna polipropylenowe Beton-Fib o długości 6, 12 i 19mm przeznaczone do mikrozbrojenia betonu, stosowane zamiast siatek przeciwskurczowych, a także włókna polipropylenowe Beton-Zbroj o długości 19, 30, 40 i 60 mm przeznaczone do zbrojenia betonów, stosowane zamiast włókien stalowych.

Wytwarzamy również włókna polipropylenowe karbikowane, w kolorach standardowych lub ich odcieniach dopasowanych do zamówienia klienta.

Www.drukarkidoetykiet.pl/

Www.drukarkidoetykiet.pl/

Wchodząc na przedstawianą witrynę internetową interesanci będą mieli okazję zaznajomić się z niezwykle atrakcyjną ofertą firmy sprzedającej drukarki do etykiet. Nawigując po stronie potencjalni klienci dowiedzą się najważniejszych wiadomości o każdym ze sprzedawanych modeli drukarek, mogą poza tym zaznajomić się z ofertą wielofunkcyjnych wytłaczarek. Każde urządzenie posiada swój szczegółowy opis, oprócz tego obecnie zainteresowani mogą skorzystać ze sprzyjających rabatów cenowych. Za pośrednictwem strony zamówić można również przykładowe próbki, żeby przekonać się o jakości wykonywanych przez drukarki etykiet. Firma na swojej stronie posiada poza tym trzy katalogi produktów, w jakich umieszczonych zostało dużo przydatnych wiadomości odnośnie sprzedawanych urządzeń.