Lego 42080

Lego 42080

Lego 42080 to zestaw klocków Lego Technic Maszyna leśna. Jest to autentyczna replika prawdziwej maszyny. Posiada układ kierowniczy, wytrzymałe zawieszenie oraz masywne opony ze srebrnymi felgami. Maszyną można podnieść pnie drzew, które są dołączone do zestawu. Ten model 2 w 1 ma ciekawą kolorystykę.

Poczuj się jak w prawdziwym tartaku

Wyposażony jest w wielokierunkową głowicę harwesterową z obrotowym ostrzem do ścinania drzew. Lego 42080 można przebudować maszynę na wytrzymałą ładowarkę do drewna. Ten model ma wiele wbudowanych funkcji, które są bardzo realistyczne takie jak działające zawieszenie, przegubowy układ kierowniczy oraz wielokierunkową głowicę harwesterową z obrotowym ostrzem do ścinania drzew.

Zestaw dla miłośników lasu

Lego 42080 Technic Maszyna leśna to zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 10 roku życia. Zawiera on 1003 elementy. Jeśli jesteś ciekaw jakie inne zestawy można nabyć po przez katalog klocków Lego to zapraszamy na naszą stronę. Można odnaleźć klocki z bajek Disneya, Star Wars, Toy Story, ale także klasyczne zestawy, zestawy z dinozaurami zarówno dla dużych, jak i małych dzieci.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 12.12.2019 03:27:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz