Lampa skandynawska

Dokonując wyboru lamp do swoich pomieszczeń warto zwrócić uwagę na style w jakim wyporządzamy całe mieszkanie. Lampa skandynawska wisząca to dobra propozycja do minimalistycznych lub klasycznych wnętrz. W ofercie Domodes znajdziesz wiele propozycji lamp w stylu skandynawskim lub industrialnym oraz wiele innych. W zależności od rodzaju pomieszczenia należy dobrać odpowiednią lampę.

Rodzaje lamp, a wysokość pomieszczenia

Do dużych i wysokich pomieszczeń warto wybrać wiszącą lampę. Lampa skandynawska wisząca to połączenie minimalizmu, szkła oraz mosiądzu. Stanowi klasyczną lampę w połączeniu z elementami vintage, która świetnie ozdobi Twoją kuchnię lub jadalnie. Lampa jest duża dzięki czemu rozprowadza dużo światła, które przyjemne dla oczu dobrze rozniesie się po pomieszczeniu. Ta lampa skandynawska ma w środku żarówkę w stylu vintage co nadaje jej specyficzny charakter. Jeśli chodzi o małe pomieszczenia warto wybierać lampy krótkie, które nie będą zajmować już i tak ograniczonej przestrzeni.

Kilka słów o Domodes

Domodes to miejsce w Internecie, gdzie znajdziecie różne elementy wyposażenia wnętrz oraz dekoracje. Są to głównie lustra, meble oraz ozdoby designerskie.

Dodaj komentarz