Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe

Obecnie duży odsetek ludzi pracuje w pozycji siedzącej. Szacuje się, iż około 70 procent społeczeństwa pracuje minimum 8 godzin dziennie przy biurku. Dlatego właśnie szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na krzesła obrotowe, które kupujemy do codziennego siedzenia przy biurku dla siebie i naszych pracowników. Jego prawidłowy wybór pomoże nam dbaniu o nasz kręgosłup i nie tylko.

Krzesła obrotowe do pracy biurowej

Wybór krzesła obrotowego do pracy tak jak już wspomniałam ma ogromne znaczenie. Musi być ono wygodne i przede wszystkim z możliwością regulacji. Drugi punkt jest szczególnie ważny ponieważ każda osoba cechuje się innymi predyspozycjami i budową ciała. Istotnym jest, aby każdy z pracowników mógł dostosować ustawienie krzesła obrotowego pod swoje preferencje. Najważniejszymi elementami krzesła są podłokietniki (powinny być wysokie) oraz uwypuklenie na wysokości części lędźwiowej kręgosłupa. Docenianym przez pracowników jest również siedzisko, które najlepiej jeśli wypełnione jest pianką.

Krzesła obrotowe – jakie kupić

Jeśli chcesz dokonać zakupu krzesła obrotowego wysokiej jakości oraz spełniającego wymagane normy umożliwiające komfortowe warunki pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Market7. Sklep prowadzi sprzedaż internetową i posiada w swoim asortymencie bardzo dużą ilość krzeseł obrotowych. Zapraszamy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 06.05.2018 10:55:51)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 07.01.2018 08:11:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz