Krajski

Krajski

Być może nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele książek patriotycznych jest dostępnych na polskim rynku. Osoby uważające się za miłośników swojej ojczyzny niewątpliwie powinny sięgnąć po tego typu publikacje. Jednym z najbardziej znanych autorów dotykających w swoich dziełach tematów polskości jest Stanisław Krajski.

Krajski – sylwetka

Wykładowca akademicki, publicysta, tłumacz, historyk filozofii. To tylko kilka z tytułów, jakimi można określić Stanisława Krajskiego. Wydał już ponad 30 książek, regularnie publikuje teksty w piśmie „Nasz Dziennik”. Swego czasu prowadził programy w telewizji Trwam na temat savoir vivre i rozważań o filozofii. W swoich książkach zazwyczaj pisze o problemie New Age i wolnomularstwie, które postrzega jako spore zagrożenie dla Polski i religii katolickiej.

Masoneria – główny motyw u Krajskiego

Tytułem, który można by uznać za najważniejszy w dorobku Stanisława Krajskiego, jest „Masoneria: zaciskanie pętli”. W tej publikacji porusza kwestie, często unikane przez innych, zamiatane pod dywan. W tej książce dowodzi temu, że by zrozumieć wydarzenia bieżące, należy najpierw przeanalizować te z historii Polski. Krajski pozwala oświetlić te ciemne zakątki przeszłości i dostrzec w nich to, czego nie uczono w szkołach.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 25.04.2019 21:57:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz