Klocki hamulcowe AVID DB1 – jakość i trwałość

Klocki hamulcowe AVID DB1 - jakość i trwałość

Skuteczne hamulce to nieodzowny element bezpiecznej jazdy rowerem. Jeśli zastanawiasz się nad wymianą klocków powinieneś zapoznać się z modelem avid db1 marki Ashima.

Klocki hamulcowe avid db1 to popularny model, któremu warto poświęcić kilka słów ze względu na uniwersalność.

Zastosowane półmetaliczne okładziny to doskonałe wyważenie które zapewnia stabilność parametrów przy zmienności warunków w jakich przyjdzie nam się poruszać. Twardość klocków pozwala na znaczne przebiegi bez zmiany ich właściwości ciernych a co za tym idzie przewidywalności.

Okładziny hamulcowe dla najbardziej wymagających

Opisywane klocki zyskały uznanie wśród zawodników triathlonu, zawodów Freeride czy downhill gdzie dowiodły niezawodności i precyzji. Przetestowane w trudnych warunkach będą w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Wysoka jakość, wysoka cena ?

Wydawać by się mogło iż za tego typu okładziny zobowiązani będziemy zapłacić krocie. Nic bardziej mylnego, Avid db1 nie jest modelem najtańszym, jednak plasuje się w dolnej półce cenowej. Należy jednak patrzeć na stosunek ceny do tego co mogą nam zaoferować. Zakup tego modelu pozbawi nas obaw o kolejną wymianę na kilka kolejnych sezonów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 14.07.2018 06:57:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz