Klejenie opakowań

Klejenie opakowań

Profesjonalna spółka Inex druk zaprasza Państwa na swoją ciekawą stronę firmową. Firma ma wieloletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła bardzo duże doświadczenie w branży. Uzyskała miano profesjonalnej i również rzetelnej firmy, zarówno między klientów polskich jak i również zagranicznych.

Firma Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum artykułów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w zakresie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na wszelkie propozycje. Pracuje na bardzo nowoczesnym parku maszynowym, który jest stale rozbudowywany. Posiada własne, profesjonalne studio projektowe oraz DTP/CTP.

Firma Inex druk to drukarnia opakowań. Jest firmą bardzo elastyczną i również gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W rozległej propozycji przedsiębiorstwa jest np. profesjonalne i również szybkie drukowanie, innymi słowy perfekcyjny druk na kilku nowoczesnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest sposobność doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym i również szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na składanie ulotek w wieloraki sposób. Inex druk oferuje także uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, oraz klejenie wszystkich zadrukowanych produktów.

Na przejrzystej stronie firmowej mogą Państwo zaznajomić się z bogatą ofertą. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest też znaczny opis możliwości technologicznych tej uznanej i również rzetelnej firmy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 02.12.2020 16:20:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz