Kamieniarstwo artystyczne Kielce

Kamieniarstwo artystyczne Kielce

Wiesz, na czym polega kamieniarstwo artystyczne? Kielce w tej materii prezentuje firma Kontin. Z cała pewnością spodoba Ci się jej działalność, ponieważ reprezentują to, co jest najważniejsze w tej dziedzinie – solidność i profesjonalizm.

Firma Kontin rozpoczęła swoją działalność już w 1990 roku i od tamtej pory specjalizuje się w coraz to nowych dziedzinach kamieniarstwa artystycznego w Kielcach. Tam też znajduje się siedziba firmy oraz wszystkie hale produkcyjne, dzięki którym mogą prowadzić działalność na coraz szerszych płaszczyznach. Specjalność Kontinu to od pierwszych dni obróbka kamienia naturalnego, a co za tym idzie – kamieniarstwo budowlane, a także artystyczne czy renowacyjne. Siedziba wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, ale to nie wszystko! Kluczem do skutecznej pracy firmy są doskonale zaprojektowane pracownie rzeźbiarskie, w których każdego dnia sztukę tworzą prawdziwi artyści. Nie można także zapomnieć o absolutnie profesjonalnej obsłudze.

Województwo świętokrzyskie jest stałym obszarem działania firmy, ale warto wspomnieć również o zleceniach, które realizowała ona za granicami kraju. A Kamieniarstwo artystyczne Kielce – tylko z firmą Kontin!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 14.06.2019 07:03:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz