Jak zwiększyć liczbę zbieranych leadów

Zastanawiacie się jak zwiększyć liczbę zbieranych leadów dla swojego biznesu? Wprowadzenie kilku drobnych zmian do formularza może usprawnić zbieranie danych o klientach i pozyskiwanie kontaktów, co może się przenieść bezpośrednio na pozyskiwanie klienta. Agencja Novem przygotowała blog post, w którym doradza jakie kroki podjąć, aby usprawnić zbieranie leadów.

Dobrze skonstruowany formularz kontaktowy to podstawa Zastanawiając się jak zwiększyć liczbę zbieranych leadów można wyróżnić kilka elementów, o których należy pamiętać tworząc lub modyfikując formularz kontaktowy. Przede wszystkim należy pamiętać, aby formularz nie był zbyt długi, tutaj zasada „czym niej, tym lepiej” sprawdzi się znakomicie. Drugim podstawowym aspektem jest przycisk „call to action”. Nie ważne czy użyjesz zwykłego „Zapisz się”, czy wymyślisz bardziej chwytliwy zwrot, powinien się on wyróżniać i być wystarczająco duży. Warto tutaj nie przesadzić, jednak odpowiednio zaakcentować ten element.

Porady dla osób prowadzących biznes online Jeśli chcesz się dowiedzieć nieco więcej na temat tego jak zwiększyć liczbę zbieranych leadów to zapraszamy na bloga agencji Novem! Możemy również to zrobić za Ciebie. Zapraszamy do współpracy.

Dodaj komentarz