Hurtownia płyt meblowych

Hurtownia płyt meblowych

W produkcji mebli wykorzystywane są technologie, które pozwalają spełniać wymagania klientów w zakresie jakości produktów a także ich elegancji oraz atrakcyjnych cen. Produktem, który bez problemu łączy te aspekty są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie dają gwarancji wytrzymałości. Zagwarantować mogą to, oprócz doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane technologie produkcji oraz wykorzystanie sprawdzonych składników , w tym klejących. Spełniające powyższe wymagania płyty, odnajdą Państwo właśnie u nas.

Dziś jesteśmy największą hurtownią płyt na obszarze Opolszczyzny. Szeroki wybór nie oznacza jednakże, że wśród naszych produktów spotkacie Państwo płyty meblowe jakie tylko branża stolarska zna. My współpracujemy z wyłącznie renomowanymi dostawcami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedanych produktów, ale na ich poziom.

Jeśli mowa o wyborze naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroki wachlarz kolorów. Obok charakterystycznych odcieni drzew, jak jesion, jabłoń, czy rigoletto, nasze płyty meblowe produkujemy także w dość ciekawych i nieszablonowych odcieniach, jak cappuccino, ciemny fiolet, czy oberżyna. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są wysokiej klasy włókna drzewne, które w reakcji ze związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą zwartą i solidną strukturę. W trakcie produkcji istotną rolę odgrywa optymalna temperatura i ciśnienie, które mają wpływ na jakość płyty.

Obok tradycyjnych płyt oraz płyt laminowanych, wśród naszych produktów znajdą Państwo także niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użytecznych publicznie, jak chociażby szkoły czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań i równocześnie troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie zawarliśmy także płyty meblowe które są w praktyce całkowicie niepalne. Każda z naszych płyt posiada unijną klasyfikację, mówiącą o zachowywaniu się płyty podczas pożaru.

Pełen asortyment razem z oferowaną kolorystyką, mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie. Znajdą tam Państwo także dane kontaktowe. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Z chęcią pomożemy też podczas wyboru płyt, a także, jeśli mają Państwo życzenie, dowieziemy je pod wskazany adres. Szybkość realizacji zlecenia łączy się u nas z poziomem dostarczanych produktów.


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.8003761, Długość geograficzna: 17.937989000000016

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 34 (ostatnio: 27.07.2021 17:36:59)
  • yahoo: 23 (ostatnio: 20.08.2017 15:40:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz