Http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Mała architektura jest teraz miarą jakości bytu. Jej tworzenie wydaje się szczególnie potrzebne w miastach, gdzie rozwinięty stał się ruch i gdzie tworzone są specjalne punkty na odpoczywanie i rozrywkę.

Wiele miast polskich inwestuje w nowatorskie rozwiązania w tym obrębie, rozpoczynając od takich podstaw jak kosze uliczne i betonowe, przez leżaki w parkach, na podgrzewanych przystankach kończąc.

Tradycyjnie w przestrzeń miejską wchodzą stojaki rowerowe, dzięki którym z większą chęcią ludzie wybierają się w miasto nie samochodami, ale właśnie na rowerach. Stojaki na rowery ułatwiają pozostawienie dwukołowca w niezagrożonym, odpowiednim do tego miejscu.

Park to właściwa lokalizacja, by pobyć w nim z rodziną i przyjaciółmi, dlatego musi być dostosowany do standardów. Pierwszym, co nasuwa się, kiedy zastanawiamy się nad odpoczynkiem w takim miejscu, są ławki parkowe. Naturalnym elementem są także kosze parkowe, dzięki którym zachowuje się ład i porządek. W taki sam sposób oczyszczone są ulice – kosze uliczne pomalowane w różne barwy oprócz znaczenia użytecznego, wpływają na piękno miasta.

Wszystko po to, żeby umilić ludziom odpoczywanie w mieście oraz przyczynić się do dbałości o piękno miast.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 04.02.2018 15:33:51)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 03.08.2017 11:58:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz