Gry alkoholowe na imprezę

Gry alkoholowe na imprezę

Jak rozkręcić dobrą imprezę? To oczywiste! Gry alkoholowe na imprezę są odpowiedzią na Twoje pytanie! Jeśli Twoi goście się nie znają, jeśli są na co dzień nie umieją się bawić to taki rodzaj gier będzie najbardziej pomocny do rozkręcenia imprezy. Jakie są najciekawsze tytuły? Popularne gry alkoholowe na imprezę to:

1. Stupromilowy Las – gra, do której potrzeba specjalnej planszy – lasu, a każdy z graczy wciela się w jedną z 12 postaci, która ma przypisane funkcje i przywileje.
2. Alkochińczyk – to jedna z popularnych gier imprezowych, która świetnie sprawdza się na każdym spotkaniu towarzyskim. Grać w nią może od dwóch do ośmiu osób.
3. Rosyjska Ruletka – jeśli interesują Was gry z nutką hazardu to ta pozycja musi znaleźć się na Twojej imprezowej liście. Na pewno słyszeliście o normalnej wersji rosyjskiej ruletki.

Gwarantujemy, że wersja alkoholowa nie jest tak bardzo hardcorowa. Do tej popularnej gry alkoholowej potrzebna jest plansza, która możecie dostać w każdym, dobrym sklepie z grami planszowymi lub przez Internet.

https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Jak-rozkrecic-impreze-gry-alkoholowe


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 13.09.2018 19:53:50)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.12.2017 12:25:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz