Garmin

Garmin

Dla sportowca istotne znaczenie ma nowoczesny, lecz przede wszystkim sprawny i funkcjonalny sprzęt. Odpowiednia odzież, obuwie to także priorytet. Jednak należy pamiętać o tym, że na rynku istnieją specjalne urządzenia, które zdecydowanie usprawnią aktywności sportowe. Mowa to o zegarku Garmin .

Unikalność i stylowość

Każdy aktywny sportowiec powinien go mieć ze sobą każdego dnia. Zegarek posiada wbudowany GPS wraz z aplikacjami sportowymi. Tym samym umożliwia on rejestrowanie lokalizacji, dystansu oraz tempa podczas wykonywania aktywności fizycznych. Dodatkowym atutem zegarka, jest fakt, iż posiada on pomiar tętna na nadgarstku.

Garmin i możliwość płatności zbliżeniowej

Garmin umożliwia płatność zbliżeniową, co jest bardzo wygodne dla użytkownika. Wszędzie tam gdzie istnieje możliwość zapłacenia kartą zbliżeniowo – można w zamian użyć tego zegarka.Uprawiając jogging lub inne aktywności sportowe nie ma potrzeby noszenia ze sobą portfela czy też telefonu. Zegarek jest w pełni wygodny i funkcjonalny. Garmin jest wodoodporny, bez względu na pogodę można go mieć zawsze przy sobie. Zegarek jest przeznaczony dosłownie dla każdego, bez względu na to czy osoba jest prawo lub lewo ręczna.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 10.09.2019 14:50:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz