Gabinet medycyny estetycznej Warszawa

Gabinet medycyny estetycznej Warszawa

W salonie medycyny estetycznej Femme Atelier Warszawa, realizujemy kuracje z wykorzystaniem botoxu, powiększania ust, usuwania zmarszczek. Medycyna estetyczna w Warszawie jest na wyciągnięcie ręki w gabinecie Femme Atelier. Chcesz prześledzić nasze wyjątkowe oferty i promocje. Zajmujemy się kosmetyką specjalistyczną od dawna i poprzez to doświadczenie wspomożemy Cię w dopasowaniu zabiegów.

Botox w Warszawie

Botox to najbezpieczniejsza oraz bardzo popularna procedura redukcji zmarszczek mimicznych. Podanie dobrze dobranej dozy preparatu zapewnia wyniki już po pierwszym zabiegu. Zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem botoksu są zarówno przez kobiety oraz przez mężczyzn. Najważniejszymi lokalizacjami aplikowania botoksu jest górna część buzi, co pozwala na zmniejszenie kurzych łapek, zmarszczek od nikotyny oraz tak zwanej lwiej zmarszczki, czyli bruzdy między brwiami. Dzięki botox’owi sygnały nerwowe przepływające z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych zostają zredukowane, w rezultacie tego mięśnie mimiczne nie przemęczają się ,a także nie tworzą się zmarszczki. Zabiegi z botoksu redukują aż do osiemdziesięciu procent zmarszczek mimicznych. Pamiętać trzeba, że zabieg jest tymczasowy i powinno się go ponawiać jeżeli spodziewamy się długotrwałych efektów. Mądrze wykonane zabiegi, umożliwiają delikatnie korygować urodę i dłużej cieszyć się pociągającym urodą, bez efektu sztuczności.

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust opiera się na napełnieniu ust kwasem hialuronowym. Przeprowadzamy zabieg w znieczuleniu miejscowym (stomatologicznym), przez co zabieg jest całkowicie bez bólu. Kwas hialuronowy wchłania się bez pozostawiania efektów pobocznych, dzięki czemu można być pewnie zastosowany. Do zabiegu powiększania ust Warszawa wykorzystujemy preparaty poważnych firm pielęgnacji profesjonalnej. Powiększanie ust to zabieg zalecany pacjentkom, które zauważyły kłopot małych ust, pragnęły by przemodelować ich kształt ust, bądź dodać im elastyczności. Zabiegi są idealnym rozwiązaniem zmniejszenia zmarszczek pojawiających się w skutku nałogu nikotynowego lub starzenia się. Wykonuje się je oraz gdy istnieje konieczność rekonstrukcji i konieczna jest korekta asymetrii.

Przynosi dobre rezultaty u pacjentów z mniejszym kolorem. Rezultaty zabiegów są długookresowe, lecz nie są trwałe. Zapewniają także wolność akceptacji oraz korekty końcowego rezultatu. Wyniki procedury utrzymują się przez 9-18 miesięcy. Dla podtrzymania rezultatu osiągniętego w sąsiedztwie ust, zalecane jest ponowienie procedury po okresie 6 miesięcy. Powiększanie ust jest procedurą, podczas której lekarz daje pacjentowi znieczulenie miejscowe, a później wprowadza mieszankę wybraną, najlepszą do danego przypadku, sposobem. Powiększanie ust kwasem hialuronowym poprawia zwilżenie i podkreśla kształt ust. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, zasadniczo brak jest niebezpieczeństwa dopuszczenia pomyłki przez specjalistę. Największym plusem wstrzykiwania jest fakt, że kwas jest całkowicie nieinwazyjnym rozwiązaniem, nie musisz się trapić o wystąpienie reakcji alergicznej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2359441, Długość geograficzna: 21.006086600000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 25.04.2021 22:41:21)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 16.03.2016 06:17:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz