Dodaj Firmę

Czas burzliwego rozwoju katalogów internetowych

Początek dwudziestego pierwszego wieku to czas, w którym katalogi stron internetowych WWW oraz dodatkowo Presell Pages (często nazywane preclami) powstają jak grzyby po deszczu. W tym przypadku ilość nie idzie w parze z jakością. Zdecydowana większość z nich przyjmuje wpisy generowane przez automatyczne, niskiej jakości dodawarki. Tym samym wpisy te nie zawierają informacji wartościowej dla Użytkowników globalnej sieci Internet.

W klasie katalogów, przyjmujących serwisy www do publikacji, występują jednak produkty bardzo wysokiej klasy. Trzeba do nich zaliczyć katalog i dodawarkę publikowane pod adresem katalogistron.eu. W tym przypadku, za stosowną opłatą można zapewnić sobie obecność swojej strony firmowej w wielu wartościowych katalogach.

Katalog firm – dlaczego warto

Inną klasą są katalogi publikujące informacje o firmach. Warto wybierać te, których redakcje dbają o aktualne dane i wartościowe oferty. Bowiem z aktualnych danych chętniej korzystają konsumenci Internetu a tym samym szansa odnalezienia dodanej firmy w znacznym stopniu wzrasta. Katalog firm www.bib.com.pl jest w tym zakresie godny polecenia. Wszystkie znajdujące się w nim dane są potwierdzone telefonicznie przez Biuro Obsługi Klienta co zapewnia ich aktualność i wysoką jakość katalogu. Jeśli więc chcesz aby informacje o Twojej Firmie były dostępne w najlepszym towarzystwie dodaj firmę do katalogu firm www.bib.com.pl. Baza firm BiB i aktywna w niej obecność daje dostęp do tysięcy klientów przez całą dobę, przez 365 dni w roku. W bardzo wielu przypadkach Twoja Firma bywa na szczycie zestawień wyszukiwań już za niewielką opłatą.

Dodaj komentarz