Dekielki na obiektyw

Dekielki na obiektyw

Bardzo prosty element, jakim są dekielki na obiektyw, pełni bardzo ważną rolę. Gdy odkładamy aparat do torby, zabezpiecza szkło obiektywu przed porysowaniem. Chroni również przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Dlatego też nie warto zaniedbywać faktu ich zgubienia i dokupić nowe.

Dekielki na obiektyw – zamów w sklepie internetowym

W internecie bez problemu można znaleźć zamienniki, które założymy na każdy obiektyw. Jednak nawet tak proste akcesoria można ulepszyć. Dla przykładu, niektóre dekielki wyposażone są w ząbki, które zabezpieczają obiektyw przed przypadkowym zsunięciem się zabezpieczenia. Załączona smycz pozwala je przytwierdzić do obiektywu, tak by nie zginęły. Innym rozwiązaniem jest sprzączka – dzięki której przypniemy je do paska lub torby. Dostępne są również specjalne wersje tych produktów służące do ustawiania balansu bieli w aparacie.

Niedrogi zamiennik

Dekielki na obiektyw dostępne w sklepie E-Trade pod adresem: https://e-trade.com.pl/pl/53-dekielki, kosztują kilka-kilkanaście złotych. Warto uzupełnić wyposażenie aparatu, w przypadku ich zgubienia. Ewentualne rysy lub uszkodzenia na obiektywie mogą utrudnić wykonywanie wysokiej jakości zdjęć – konieczność wymiany będzie dużo bardziej kosztowna.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 03.05.2019 22:58:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz