Bukłaki rowerowe

Bukłaki rowerowe

Jeżeli Twoją pasją są wycieczki rowerowe lub trenujesz kolarstwo, a zwłaszcza preferujesz zmaganie się z trudniejszym terenem, koniecznie zadbaj o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu. Świetnym rozwiązaniem do tego celu są wygodne bukłaki rowerowe, które pozwalają przewozić większą ilość płynów i korzystać z nich bez używania dłoni.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas jazdy po niebezpiecznych odcinkach powinniśmy unikać odrywania rąk od kierownicy. Kilka chwil potrzebnych na sięgnięcie po napój może spowodować poważny w skutkach upadek, kontuzję i dłuższą przerwę w uprawianiu sportu. Dlatego też bukłaki rowerowe są wyposażane w długą rurkę i ustnik, poprzez które w razie potrzeby możemy się napić. Bardzo proste rozwiązanie, a jednocześnie praktyczne.

Bukłaki rowerowe – wygoda użytkowania

Możliwość picia z jednoczesnym zachowaniem chwytu kierownicy to niewątpliwy plus bukłaków. Zastosowane do ich wyprodukowania materiały nie zmieniają smaku transportowanych napojów. Ich wysoka trwałość sprawia, że będziemy mogli je użytkować bez problemów przez wiele sezonów. Wystarczy tylko umyć zestaw dokładnie przed pierwszym napełnieniem i gotowe. Bukłaki rowerowe to bezpieczeństwo i duża wygoda podczas jazdy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 24.09.2018 06:18:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz