Blog kulinarny – Szybki obiad

Blog kulinarny - Szybki obiad

W sieci pojawia się coraz więcej stron poświęconych kucharzeniu. Coraz więcej osób podejmuje się publikowania swoich przepisów kulinarnych w sieci. Ludzie nader chętnie chcą chwalić się nie tylko swoją pomysłowością, ale również apetycznymi fotografiami, na widok których ślinka sama cieknie. Wirtualne książki kulinarne rosną niczym grzyby po deszczu. Jednak bardzo często w internecie natrafia się na blogi poświęcone szybkim obiadom. Dlaczego tak jest?

Wszystko za sprawą mediów, które coraz częściej i otwarciej mówią o kulinarnym przygodom. Namacalnym dowodem na to był program MasterChef, do którego mogli zgłaszać się kucharze-amatorzy. Jednak życie na tzw. speedzie zmusza wielu Polaków do decydowania się na eksperesową pizzę Nigelli. Ciężko jest bowiem wrócić zmęczonym z pracy i zacząć szykować danie od podstaw. Lepiej odgrzać np. zupę zrobioną w weekend i móc zaspokoić apetyt przekraczając raptem próg domu.

Wszystko zmierza ku temu, że tzw. zajęcie kury domowej nabiera nowego brzmienia. Nie ma już tego pejoratywnego brzmienia. Dlatego można szacować, że w niedługim czasie internet zostanie zalany przez masę przepisów na szybkie danie. Nic dziwnego, bowiem coraz więcej osób śmielej zaprasza ludzi do kuchni. Czas pokaże.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 30.12.2020 12:20:03)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 21.06.2016 02:45:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz