Blaze i megamaszyny zabawki prosto z kreskówki

Blaze i megamaszyny zabawki prosto z kreskówki

Twoje dziecko przez całe dnie ogląda kreskówki? Nie możesz odciągnąć go od ekranu telewizora czy komputera? Jest na to rozwiązanie. Podaruj maluchowi jako zabawkę postać z jego ulubionego programu! Dzięki niej stworzy bajkową historię we własnym pokoju.

Kim jest Blaze i dlaczego zna megamaszyny?

Blaze to znany dzieciakom z serialu animowanego monster truck. Mimo nazwy nie ma w sobie nic strasznego. Widzowie kreskówki śledzą przygody, które przeżywa z przyjaciółmi – megamaszynami – i swoim właścicielem AJ’em (który jest, nawiasem mówiąc, ośmioletnim technikiem). Wszystko to dzieje się w mieście Axle City, gdzie nawet zwierzaki mają koła. Teraz zostały przekształcone w zabawki.

Blaze i megamaszyny zabawki od Fisher Price

Czerwony samochodzik z nowej serii Blaze i megamaszyny zabawki od amerykańskiego producenta transformuje w wóz strażacki. Na to wskazuje jego imię – Blaze to przecież płomień – i dlatego ma po bokach ogniste naklejki. Jak przystało na monster truck, przyprawiono mu też ogromne koła. Zabawka jest wyposażona w dźwig z działkiem wodnym. Wydaje też dźwięki – około 25 fraz w najbardziej ognistym języku Europy – włoskim. Używa syren i sygnałów świetlnych, co jest dla dzieci dodatkową atrakcją. Wygląda na to, że na dobre odwróci ich uwagę od telewizji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.07.2018 04:42:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz