Beczki i kanistry certyfikowane

Beczki i kanistry certyfikowane

Wytwarzamy pojemniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry już od ponad 30 lat. Wdrożony przez bas program dostaw ma w ofercie kanistry PE o pojemności od 5 do 60 litrów, a także ponad sto litrowe beczki z pokrywami a także nakrętkami zaciskowymi. Kanistry a także beczki udostępniają składowanie jeden na drugim, tak więc posiadają możliwość układania jeden nad drugim. Odrębnym sektorem są narzędzia do beczek i kanistrów. Przedstawiamy szeroki pakiet towarów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, zbiorników a także nakrętek. Do oferowanego przez nas pakietu należą również beczki odporne na czynniki zewnętrzne o wielkości praktycznej ponad 200 litrów a także pojemniki ibc. Kanistry UN a także beczki z korkami PE, produkowane są z przyjaznych dla środowiska składników posiadających wysoką masę cząsteczkową. Do eksploatacji naszych torów produkcji posiadamy do dyspozycji najlepsze nadmuchowe linie wytwarzające.

Beczki certyfikowane Przedstawiamy Państwu beczki certyfikowane, które przeszły testy i są przychylne dla środowiska. Beczki z deklem produkowane przez nas są idealne do składowania i do paletowania. Posiadają także możliwość całkowitego wyładowania a także są dostępne w wariantach beczki 30l, 60l, 120l, 150l, 220l. Wytwarzane przez nas beczki na wodę, są też idealne do przechowywania soków lub produktów spożywczych, albowiem są odporne na przenikanie zapachowe. Każda jedna beczka i kanister są dostępne w różnych barwach a także istnieje możliwość na nich wytłoczyć różne elementy. W dziale dodatków, istnieje możliwość znaleźć nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów a także kraniki do beczek. Wszystkie beczki są biodegradowalne a także przechodzą próby jakości i odporności na uszkodzenia.

Kanistry spożywcze Wytwarzamy kanistry do celów spożywczych a także kanistry do chemii a także takie w których przechowuje się chemię, Wszystkie produkowane w naszej firmie kanistry są neutralne na woń i nie wpływają na klasę żywności, które w nich jest przechowywane. Nasze kanistry dostarczane są między innymi z: plombującą nakrętką plastikową, uszczelnieniem mającym możliwość odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom istnieje możliwość wyprodukować kanister z kranikiem. mamy opcja dodania różnej wagi uzupełnienia. Produkowany przez nas kanister ma wygodny zaczep i szczelną nakrętkę. Kanistry certyfikowane posiadają możliwość całkowitego opróżnienia a także są idealne do składowania i umieszczania na paletach. Kanistry z HDPE są idealne do napojów spożywczych, ponieważ są fizjologicznie nieszkodliwe.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.0082409, Długość geograficzna: 17.169843799999967

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 63 (ostatnio: 12.07.2021 15:13:26)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 17.11.2016 09:38:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz