Armax – Bramki antykradzieżowe, monitoring CCTV.

Armax - Bramki antykradzieżowe, monitoring CCTV.

Oferujemy bramki antykradzieżowe które ograniczają ryzyko strat wynikających z kradzieży w placówkach w sklepach, aptekach, bibliotekach, czytelniach oraz innych placówkach handlowych. Systemy zabezpieczające oraz sygnalizacji kradzieży umożliwiają wielu przedsiębiorcom na minimalizowanie strat oraz skupienie się na efektywniejszej obsłudze swojego klienta. Montaż zabezpieczających bramek antykradzieżowych ułatwia reakcję obsługi lub ochrony sklepu, działa prewencyjnie odstraszając potencjalnych złodziei oraz zwiększa ilość czasu, jaką obsługa sklepu może poświęcić na bezpośrednią obsługę klientów.

Instalujemy bramki antykradzieżowe działające w technologii akustomagnetycznej AM, elektromagnetycznej EM oraz radiowej RF 8.2 MHZ, dodatkowo w naszej ofercie znajduje się szereg atrakcyjnych cenowo akcesori jak klipsy antykradzieżowe, metki zabezpieczające, etykiety antykradzieżowe oraz paski magnetyczne.

Instalacja systemów EAS zapewnia:

* ograniczenie liczby potencjalnych kradzieży w sklepach

* minimalizowanie strat finansowych powodowanych przez nieuczciwych klientów

* pomnażanie zysków poprzez efektywniejszą sprzedaż

Produkty i towary które są zabezpieczane i chronione przez systemy bramek antykradzieżowych:

Ubrania, buty, kosmetyki, art. Papiernicze, książki, słodycze, alkohol i wiele innych

Instalacje:

Oferujemy sprzedaż bramek, instalacje, montaż i uruchomienie systemów zabezpieczeń. Realizujemy kompleksowo projekty od początku do końca. Od wizji na obiekcie, projektu uwzględniającego szczegółowe oczekiwania klienta, wybór odpowiedniego, wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu a na wykonaniu kończąc. Stosujemy sprzęt jak i materiały instalacyjne renomowanych producentów, wielokrotnie sprawdzone w praktyce oraz podczas realizacji dotychczasowych zleceń. Wieloletnia współpraca z renomowanymi dostawcami pozwala nam na zachowanie najwyższego poziomu jakości wykonania i funkcjonalności co gwarantuje satysfakcją naszych dotychczasowych klientów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.1507673, Długość geograficzna: 21.04571009999995

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 15.02.2020 10:58:21)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 20.05.2016 09:30:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz