ABC rolnictwa – przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

ABC rolnictwa - przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

Firma ABC rolnictwa prowadzi sprzedaż cenionych urządzeń dla branży rolniczej. Sprzedajemy niezawodne przystawki do kombajnów oraz inny osprzęt.Kooperujemy na stałe z producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nasze oferty cenowe są bardzo konkurencyjne. Oprócz dostawy osprzętu gwarantujemy także najwyższej jakości serwis.

Stoły do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Przystawka stanowi bardzo ważne uzupełnienie kombajnu, gwarantuje bowiem znaczną redukcję strat, związanych ze zbiorem roślin nasiennych. Pozwala dokonywać zbioru w optymalnym okresie, chronić przed stratą obsypujących się nasion. Oszczędnoci podczas zbioru sięgają rzędu ok. 350kg/ha, minimalizują się koszty, związane z eksploatacją sprzętu i nakładem pracy.

Stoły do rzepaku do kombajnu BIZON Z056 / Z058 Przystawka do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych, dedykowana jest do kombajnu zbożowego marki BIZON Z056 / Z058.Przystawka montowana jest do hedera kombajnu. Odpowiednia konstrukcja gwarantuje, że koszony i zbierany materiał nie będzie się zsuwał z powierzchni przystawki nawet przy zjeżdżaniu z pochyłości. Mechaniczne kosy boczne powodują równe przycinanie łanu roślin, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę z przystawką. Dopuszczalne jest stosowanie jednej kosy bocznej, jednak zalecamy stosowanie dwóch kos bocznych. Użycie dwóch kos bocznych pozwala na elastyczne operowanie kombajnem oraz dokładny zbiór nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich utrudnień, jak np. słupy energetyczne. Kosy napędzane są od podajnika ślimakowego kombajnu.

Stoły do rzepaku do kombajnu HAGO Przystawka do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roµlin nasiennych, wykonywana jest do wszystkich rodzajów kombajnów zachodnich marek, m.in. CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, FENDT, MASSEY FERGUSON, LAVERDA i innych.Przystawka montowana jest do hedera kombajnu. Szerokość stołu oraz mechanizmy napędzające kosy dobierane są za każdym razem do wybranego modelu kombajnu. Kosy boczne powodują równe przycinanie łanu roślin, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę z przystawką.Dzięki zastosowaniu dwóch kos bocznych możliwe jest precyzyjne zbieranie nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich utrudnień, jak np. słupy energetyczne.Rekomendujemy zastosowanie następujących rodzajów kos bocznych:

  • Kosy boczne ZIEGLER elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)
  • kosy boczne PROCUT elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)

Kosy boczne elektryczna ZIEGLER są bardzo istotnym akcesorium do stołu do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Kosę montuje się tylko po prawej lub (rekomendowane rozwiązanie) po obu stronach stołu w celu uzyskania równego przycięcia góry łanu w trakcie koszenia.Napęd stanowi silnik elektryczny Bosch, zasilany napięciem 12 V lub 24 V. Ruch transmituje pasek zębaty o dopracowanym profilu, doskonale przystosowany do przenoszenia wysokich momentów obrotowych. Podwójne, hartowane ostrza gwarantują doskonałe koszenie, a szybkość i dokładność cięcia minimalizuje ilość odpadów. Noże tnące umiejscowione są centralnie. Dwuczęściowa osłona wału zapewnia możliwość przełożenia mechanizmu tnącego na dowolną stronę, bez potrzeby zastosowania dodatkowych części. Zredukowana liczba obrotów silnika gwarantuje ruch ostrzy w idealnie dobranym tempie. Specjalne osłony zabezpieczają ostrza podczas postoju kosy.W komplecie są dostarczane: włącznik/wyłącznik, przekaźnik i bezpiecznik.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.341165, Długość geograficzna: 16.872919000000024

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 59 (ostatnio: 16.02.2021 08:22:44)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 25.03.2016 10:06:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz